Regionální pracoviště Ostrava

Adresa: Na Obvodu 3012/19, 703 00 Ostrava - Vítkovice

Kontakt:

nova adrostrava@cesmad.com

Tel: +420 596 618 928
Fax: +420 596 618 929

Územní vymezení regionu (okresy)

Bruntál, Frýdek-Místek, Jeseník, Karviná, Nový Jičín, Olomouc, Opava, Ostrava-město, Přerov, Šumperk, Vsetín.

Kontaktní osoby:

  • Lukáš Fojtík

    Ing. Lukáš Fojtík

    Ředitel regionálního pracoviště

    +420 596 618 545
    Lukas.Fojtik@cesmad.com

    Činnosti: poradce a lektor v oblasti uložení a upevnění nákladu, obsluha digitálního tachografu, pracovní režimy řidičů, přepravy ADR

  • Jarmila Černá

    Zástupkyně ředitele regionálního pracoviště

    +420 596 618 930
    Jarmila.Cerna@cesmad.com

    Činnosti: povolení pro mezinárodní nákladní dopravu, pojištění, kartnety TIR, semináře a školení

  • Lenka Kavková

    +420 596 618 930
    Lenka.Kavkova@cesmad.com

    Činnosti: pojištění, povolení pro mezinárodní nákladní dopravu, vratky DPH, karnety TIR, emisní plakety Rakousko, objednání mýtné jednotky SRN, Rakousko

  • Ing. Eva Tučková

    +420 596 618 928
    Eva.Tuckova@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží, členství ve Sdružení, povolení pro mezinárodní autobusovou dopravu, daň z obratu přepravy osob v zahraničí, emisní plakety Rakousko

  • Michal Dvořák

    +420 596 618 928
    Michal.Dvorak@cesmad.com

    Činnosti: prodej zboží, vratky DPH, palivové karty, platební karty, objednání mýtné jednotky SRN, Rakousko

  • Bc. Martin Sigmund

    +420 596 618 928
    Martin.Sigmund@cesmad.com

    Činnosti: školení a semináře, vratky DPH, palivové karty, platební karty na dálnice, prodej zboží

Úřední hodiny
Po 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Út 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
St 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
Čt 8.00 - 12.00 13.00 - 16.00
8.00 - 12.00 13.00 - 15.00

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Můžete také navštívit náš E-shop. košík

cz

Uživatelská sekce

E-shop Přihlásit se